Novinky od tvůrců a inovátorů. Best made fun.

test články tvurci.com

Ze spárů upíra se přesouvá do Písku, akce zdarma!

FREE BONUS znamená opravdu zdarma


POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST - FREE BONUS - v textu

Únikovka Ze spárů upíra se bude stěhovat.

Vážení příznivci, přátelé a návštěvníci. Úniková místnost Ze spárů upíra se bude stěhovat do Písku. Pokud jste náš ještě nenavštívili, máte poslední možnost do čtvrtka 20.2.

Ze spáru upíra projde zároveň změnou provozovatele a nebude již dále provozovaná společností Tvůrci s.r.o. Majitelé voucherů nás mohou navštívit do 20.2., nebo jim jejich voucher bude nadále platit po přesunutí místnosti do Písku tam.

Ve čtvrtek 20.2. oficiálně a slavnostně ukončíme provoz Upírárny v Čerčanech a k této derniéře jsme se rozhodli umožnit vstup třem skupinám zcela zdarma. Pokud máte zájem, pošlete email na adresu tvurci@tvurci.com. Uveďte jméno svého týmu, jméno a telefon. Odesílatelé tří emailů, které dorazí do naší emailové schránky první, získají volné vstupné na 20.2. na časy: 18:15, 19:45 a 21:30.

Co se týče důvodů ukončení činnosti Upírárny v Čerčanech, dlouhodobě nás trápila nedostatečná návštěvnost a poslední době také nadbytečný zájem ze strany státních buzerací a od května nás děsilo EET. Chtěli jsme dělat radost naším návštěvníkům a na tohle už fakt nemáme sílu.

Děkujeme všem, komu se u nás líbilo, děkujeme všem, kteří nám pomáhali s referencemi a přejeme hodně štěstí novému provozovateli.

Tvůrci s.r.o.
www.zesparuupira.cz

Foto k článku

Zpět na hlavní stranu

Jdi Nahoru